Dan žena 2020

Datum objave: 25. 1. 2020.

Udruga žena Vinica uz prigodnu proslavu Međunarodnog dana žena proslavila je ovog vikenda i svoju 16. obljetnicu.
Predsjednica Udruge Slavica Stančec izrazila je zadovoljstvo zbog mnogih uzvanika koji su uveličali proslavu obljetnice na kojoj je bio prikazan i scenski prikaz “Čehanja perja”.
Gost na svečanosti bio je i koprivnički gradonačelnik Mišel Jakšić, koji se u svom govoru zahvalio svim ženama na hrabrosti i ustrajnosti u svakodnevnoj borbi za jednaka prava u našem društvu. U ime Koprivničko-križevačke županije okupljenima se obratio predsjednik Županijske skupštine Željko Pintar.
Na obilježavanju dana žena u Vinici, sudjelovalo je 30-ak udruga žena iz Koprivničko-križevačke i Varaždinske županije. Udruga Život iz Čukovca u Varaždinskoj županiji za sve okupljene održala je prigodni igrokaz.